Windows Mobile 6.5 - И тук започнаха да крадат ...

Отговори
Потребителски аватар
stoar08
Мнения: 1548
Регистриран: 09-11-2004 08:15
Име: Стоян Арабаджиев
Местоположение: Самоков

Windows Mobile 6.5 - И тук започнаха да крадат ...

Мнение от stoar08 » 11-08-2009 12:12

Е, по повод активното ми общуване с PDA в последно време, успях да се запозная с "allmostofficial windows mobile 6.5".
Какво да кажа? По-шарен е :), има Task Manager и TouchScrool (това защо ми се струва, че е поредно хрумване, което Microsoft не са видяли от никъде :roll: ). Не изглежда да работи по-бавно (поне за момента) и по мои наблюдения има вграден .net 3.5 (типично в стил Vista).
Определено аз го виждам като доста по-масивен скок (в сравнение wm5-wm6, където усетих сенки и по-работещ wireless). Тук са поработили повечко, надявам се не са объркали нищо ...
Наблюденията ми се базират на toshiba G900, която се flash-ва за около 2 минути, по метод по-лесен от "правия път" на някои други устройства ...
Моля ви, като прочетете тема пишете по едно мнение да не ви търся по icq/телефон после ...

lord923
Мнения: 1
Регистриран: 09-12-2009 21:50
Име: Radoslav Dlechev

Re: Windows Mobile 6.5 - И тук започнаха да крадат ...

Мнение от lord923 » 18-12-2009 14:07

здравеите :)
имам toshiba G900 но искам да смена рома си с windows 6.5 понеже чета доста добри отзиви и моя е твърде бавен правя няколко ресета но се реших да го смена ... и така стигаме до проблема ми ...
моля някои да ми обясни как точно става преинсталирането и необходимият ми софтоер ... :) Благодаря предварително!

Потребителски аватар
stoar08
Мнения: 1548
Регистриран: 09-11-2004 08:15
Име: Стоян Арабаджиев
Местоположение: Самоков

Re: Windows Mobile 6.5 - И тук започнаха да крадат ...

Мнение от stoar08 » 18-12-2009 23:20

http://victorhurdugaci.com/windows-mobi ... hiba-g900/
В общи линии нещата се случват както пише (super ruu-> update, рестарт на телефона с натиснат бутон и малко чакане).
Според колегата, телефона забива по-малко от както е upgrade-нат.
Аз лично използвах http://stoar08.com/G900.7z (мисля, че не се изискваше друг софтуер). Ако си намериш по-нова версия, би трябвало да се случва и с нея.
Моля ви, като прочетете тема пишете по едно мнение да не ви търся по icq/телефон после ...

Отговори